אודות

כפיר כל הוקמה בשנת 2008 והינה קבוצה שמייצגת חברות יוקרתיות במגוון תחומים . לכלי הבית הגענו בגלל האהבה לעיצוב . את iittala פגשנו  בתערוכת עיצוב גדולה ומיד החלטנו שאנחנו רוצים לפתוח נציגות גם בישראל .

מפעל הזכוכית שהחל את דרכו iittala פינלנד, מציין היום דורות של יצירת חפצים חיוניים, שמיועדים להעשיר את חיי היום-יום של בעליהם. אנחנו מאמינים, שחפצים צריכים להיות ייחודיים, ניתנים לשילוב ורב תכליתיים וכן להתאפיין בעיצוב נצחי, אשר מהווה מקור השראה לאופן השימוש ולביטוי הפרטני.

הפילוסופיה המתקדמת של אלופי העיצוב של iittala, עדיין מהווה עבורנו מקור השראה, שמנחה אותנו לשמר את הרלוונטיות הנצחית של iittala. אנחנו לא מסתפקים ביצירת חפצים יפים. אנחנו מאמינים בעיצוב על-זמני, שלעולם לא מאבד מקסמו.

הרעיון המרכזי שלאורו פועלת iittala הוא ייצור מוצרים בעלי נצחיות אסתטית ופונקציונלית, אשר מספקים הנאה ועונג בחיי היום-יום, בין אם מדובר בכלי אוכל, יצירת אווירה או אחסון פריטים קטנים בבית.

אנחנו מאמינים, שלאנשים יש את הזכות לצפות, כי העיצוב שאותו הם רוכשים ישרוד לאורך זמן. בנוסף, אנו רואים כי העולם הופך מודע יותר ויותר לערכו של עיצוב שמאריך ימים. לדעתנו, איכות תישאר תמיד באופנה. המאמצים שהושקעו בעיצוב איכותי השתלמו: הקולקציה של iittala כוללת לא רק עיצובים חדשים, אלא גם פריטים שקיימים כבר יותר מ-80 שנה.

הצטרפו אלינו לחוויית עיצוב ואירוח מיוחדת במינה!